SYSTEM ELECSTER
KOMPLETNE LINIE UHT
MASZYNY ASEPTYCZNE UHT
MASZYNY PASTERYZOWANE
AUTOPACKER
OPAKOWANIA
HISTORIA FIRMY
KONTAKT i SERWIS


Firma ELECSTER/FINNPACK z Finlandii specjalizuje się w zakresie systemów pakowania w woreczki foliowe.

Specjalistyczna wiedza wynikająca z doświadczenia

W okresie 40 letniej historii, Elecster/Finnpack dostarczył maszyny do ponad 60 krajów na całym świecie. Zdobyte olbrzymie doświadczenie spowodowało osiągnięcie przez firmę wyjątkowego poziomu wiedzy specjalistycznej w zakresie:
- linii do produkcji mleka w procesie UHT
- aseptycznych maszyn pakujących w woreczki foliowe
- maszyn pakujących przeznaczonych do pasteryzowanych produktów mlecznych
- materiałów opakowaniowych dla maszyn napełniających 
- urządzeń kontolujących ElecTester  

Optymalny dla zakładu mleczarskiego

Aseptyczny system napełniania Elecster/Finnpack przynosi korzyści zakładowi mleczarskiemu przez zwiększenie sprzedaży a także konsumentom poprzez:
- pozytywne reakcje
- niskie nakłady inwestycyjne
- opłacalne materiały opakowaniowe
- niezawodny proces technologiczny napełniania

Aseptyczny system napełniania Elecster skonstruowany jest w celu dostarczenia wszystkim konsumentom dostępu do bezpiecznego, higienicznego i wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. 

Zadowolony konsument zakupi produkt ponownie!

Ekonomia i ekologia

Woreczek foliowy jest najbardziej korzystnym opakowaniem produktu mleczarskiego. Cena materiału opakowaniowego jest jednym z głównych kosztów przemysłu mleczarskiego. Woreczek foliowy jest znacznie tańszym materiałem opakowaniowym niż karton, szklana butelka czy butelka plastikowa. Woreczek foliowy jest alternatywnym opakowaniem dla przemysłu spożywczego świadomego kosztów.


Ekologiczne wartości stają się coraz ważniejsze dla konsumentów a zatem i dla przemysłu spożywczego. Produkcja, transport i usuwanie plastikowych opakowań jest bardziej ekologiczne niż tych z innych tradycyjnych materiałów opakowaniowych. Nasza folia opakowaniowa całkowicie nadaje się do powtórnego przetworzenia i łatwa jest do zniszczenia w domu bez zanieczyszczeń.


Unikalny materiał opakowaniowy

Elecster posiada ogromną wiedze specjalistyczną w zakresie maszyn pakujących i materiałów opakowaniowych stosowanych w zakładach mleczarskich.

Jako jedyna firma na świecie skoncentrowaliśmy się na rozwoju procesu UHT i mleka pasteryzowanego pakowanego w folie. Stosujemy tylko wysokiej jakości granulat oraz optymalizacje procesu wytwórczego. Folia Elecster-a zapewnia dobrą ochronę zapakowanym produktom mlecznym i cechuje się:
- optymalną strukturą dla produktów mlecznych
- wysokiej jakości surowcem
- silnym i trwałym zgrzewem
- wysoką jakością wizerunku graficznego i nadruku
- produkcją i pakowaniem w higienicznych warunkach
- zatwierdzeniem do kontaktu z żywnością.


Zwiększenie sprzedaży przez zakład mleczarski

Cena produktu końcowego w sklepie uzależniona jest od ceny opakowania produktu. Rynek podzielony jest na segmenty w zależności od potrzeb i możliwości zakupowych konsumenta. W sektorze opakowań foliowych woreczek Elecster/Finnpack znajduje się na samym szczycie. Dostarczanie konsumentom wysokiej jakości produktu wymaga stosowania opakowania na jednolitym poziomie. Najwyższa jakość woreczków Elecster/Finnpack gwarantuje utrzymanie właściwego wizerunku zakładu produkcyjnego. Z tej przyczyny stosowanie systemu woreczków Elecster/Finnpack może nawet wykreować całkowicie nowy rynek i zwiększyć sprzedaż tego sektora produktu.

Niezawodność sytemu

Poprzez stosowanie maszyn pakujących wraz z materiałem opakowaniowym Elecster/Finnpack można optymalizować produkcję zwiększając dochody zakładu. Maszyny Elecster/Finnpack i materiały opakowaniowe stworzone są do współdziałania. Dobrze sprawdzona technologia daje wysokiej jakości woreczki z silnym i trwałym zgrzewem. To wszystko oznacza całkowitą niezawodność systemu.

Odpowiedź na potrzeby

Firma Elecster/Finnapck może dostarczyć klientom kompletny projekt obejmujący zamaszynowienie, instalacje, maszyny, szkolenie, obsługę posprzedażną i materiał opakowaniowy. Dostawy „pod klucz”, zapewniają szybkie i bezproblemowe instalacje oraz uruchomienia. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby w zakresie procesu UHT z aseptycznie zapakowanym woreczkiem oraz opakowanie mleka pasteryzowanego.

Stała jakość

Polityka Elecster/Finnpack zapewnienia wysokiej jakości oznacza umiejętność odpowiedzi na potrzeby i wymagania jakościowe klientów, niezależnie od miejsca sprzedaży.

Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów wolnych od usterek. System nadzoru Elecster/Finnpack oparty jest o procedury określone w ISO 9001.

Wszystkie materiały surowcowe i komponenty poddawane są kontroli zgodności z określonymi standardami. Przed dostarczeniem do odbiorcy wszystkie maszyny poddane są przeglądowi i uruchomione. Weryfikacja produktu obejmuje dokonanie pomiarów związanych z spełnieniem międzynarodowych standardów w zakresie bezpieczeństwa maszyn i higieny.

Naszą naczelną zasadą jest dostarczanie maszyn „gotowych do produkcji”.

Top